NordMende | Yılların tecrübesi. Bugünün teknolojisi.

Ekran Ebatı

Ekran Tipi

Görüntü Çözünürlüğü

YENİ

LE61N7FA
24" Full HD LED

YENİ

LE100N8FM
39” Full HD LED Monitör

YENİ

LE116N8FM
46” Full HD LED

YENİ

LE116N8SM
46” Full HD LED

YENİ

LE127N8SM
50” Full HD LED Monitör

YENİ

LE-56N9FA
22" Full HD LED

YENİ

LE-106N9FM
42" Full HD LED

YENİ

LE-61N9FAB
24" Full HD LED

YENİ

LE82N11HM
32" HD Ready LED

YENİ

LE56N9FA
22" Full HD LED

YENİ

LE61N9FA
24" Full HD LED

YENİ

LE100N9FM
39" FHD LED -Monitör

YENİ

LE106N9FM
42" Full HD Ready LED Monitör

YENİ

LE71N12HM
28"HD Ready LED-Monitör

YENİ

LE100N10FM
39"FHD LED - Monitör

YENİ

LE106N10FM
42"FHD LED - Monitör

Hakkımızda

Bugünün teknolojisiyle geçmişin tecrübesini bir araya getiren NordMende, 1923 yılında Radio H. Mende & Co adı altında Otto Hermann Mende tarafından Almanya’nın Dresden kentinde kuruldu. Savaş sonrasında Martin Mende tarafından Bremen’de 1947 yılında yeniden bu sefer North German Mende Broadcast GmbH. adıyla canlandırıldı. Bu isim zaman içersinde değişikliklere uğrayarak ve kısaltılarak bugün çok iyi bildiğimiz “NordMende” adını aldı.

1950’li ve 60’lı yılların en ünlü Alman markalarından biri olan NordMende, özellikle radyo, televizyon, teyp alıcı ve vericisi olarak dünyanın önde gelen markalarından biri oldu. Türkiye’de 2010 yılı itibarıyla yeniden yapılanan NordMende, sadece Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yetkili satıcıları aracılığıyla Türkiye’nin her yerinde tüketicisiyle buluşmaya başladıktadır. Özellikle modern tasarımı ve güncel teknolojik özellikleriyle öne çıkan NordMende, geçmişten gelen tecrübesini geleceğin teknolojisine dönüştürerek, şık tasarımı, ortalamanın üzerinde donanımı ve ulaşılabilir fiyat politikası ile milyonlarca tüketicinin tercihi olan ürünler sunuyor.

Misyonumuz

“Esas olan ürün değil, onu kullanan kişidir” inancını benimseyen NordMende, müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranarak tüm üretim organizasyonunu bu çerçevede kurgular.

Yüksek kaliteli televizyonlarıyla Türkiye pazarında önemli bir yer edinmek isteyen NordMende, misyonunu “Yıllarca kullanılabilecek ürünler üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak” olarak belirler.

Vizyonumuz

• Tüketicilerin beğenisini kazanarak pazarda büyümek,
• Kaliteli ve teknolojik olarak ortalamanın üzerinde donanımlı bir ürünü, olabilecek en uygun fiyatla pazara sunmak,
• Tüketici memnuniyetini sürekli kaliteye yatırım yaparak ve sorunları en kısa sürede çözerek sağlamak,
• Hizmet kalitesiyle farklılaşmak,
• Hizmet kalitesi için gerek teknik ekipleri gerekse bayi kanalını olabildiğince bilgi ve beceriyle donatacak çalışmalar gerçekleştirmek,
• Tüketicilerin, yetkili satıcıların, tedarikçilerin ve çalışanların mükemmel birlikteliğini sağlayarak ve menfaatini gözeterek, gerçek paydaş hissi yaratmak.

Değerlerimiz

Kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada sunan NordMende, kısa ve uzun vadeli hedeflerine ulaşmak için gerekli güce sahip. Bu amaçlar doğrultusunda pazarda istediği konumu yakalayacağına inanan marka, başarısını her geçen gün artırmaya da kararlı.

Uzun yıllar güvenle kullanılabilecek kalitede ürünler sunan NordMende, üretime gösterdiği özeni satış sonrası hizmetlerde de gösteriyor ve tüketicisiyle aynı değerlerde buluştuğunu ürünün kullanıldığı tüm süre boyunca kanıtlıyor.

Satış noktaları

1000'in üzerindeki satış noktasıyla geniş bir bayi ağına sahip olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yaygın bayi ağı sayesinde Türkiye çapında tüm kullanıcılara en iyi hizmeti, en hızlı şekilde götürüyor.

Yetkili satıcılar arama

Bayi grubu *
İl *
İlçe
Semt
ara
Arama yapmanız için * işaretli alanlardan en az birini seçmelisiniz.

Yetkili satıcılar arama sonucu

1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@
1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@
1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@
1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@

Bize ulaşın

 • Adınız * 
 • Soyadınız * 
 • E-posta adresiniz * 
 • Telefon numaranız * 
 •  
 • Nordmende markası ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, servis, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek anketler ve bilgilendirmelerden aşağıda seçeceğim kanallar aracılığıyla haberdar olmayı kabul ediyorum. *
 • “Tarafınızca paylaşılan kişisel verilere ilişkin bilgiler yalnızca BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve/veya onun yurtiçinde veya yurtdışında yetkilendirdiği kişilerce işlenecek, kaydedilecek, saklanılacak ve kullanılacak olup, bilgilerin gizliliği firmamızca korunmaktadır. Yukarıdaki onayınız neticesinde söz konusu bilgilerinizi firmamız ve onun yurtiçinde ve yurtdışında yetkilendirdiği kişilerce işlenmesini, kaydedilmesini, saklanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılmaktasınız.“ *
* İşaretli alanları kontrol ediniz.

Kullanım Koşulları ve İletişim

 

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres 
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51
34771 Umraniye, İstanbul


Temsile yetkili kişilerin isimleri

Norbert KLEIN (CEO-İcra Kurulu Başkanı),Ronald GRUNBERG (CSO-İcra Kurulu Üyesi Satışlar),Haluk KAYA (CFO-İcra Kurulu Üyesi Finans), Dr. Ralf Fuchs (CTO-İcra Kurulu Üyesi Teknik),Osman Hakan TURALI (Marka Pazarlama Direktörü),Semir Kuseyri (Profilo Satış Direktörü)

 

Telefon numarası
90 216 528 9000

E-posta adresi
kurumsal.iletisim@bshg.com

Ticaret sicil no
128825 / 76079

Servis sağlayıcı
netplace Telematic GmbH

 

Giriş

Bu sitede Profilo veya Profilo’ya bağlı şirketler tarafından yayınlanan bütün içerik ve bilgiler aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

Telif Hakkı

Sitedeki bütün içeriğin sahibi BSH Ev Aletleri Tic. A.Ş.’dir. (Kısaca “BSH”)

Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) BSH ve/veya içinde çeşitli Profilo kuruluşlarının da bulunduğu içerik ortaklarına aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği Kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.

Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dâhil etmek zorundadır.

Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, BSH ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Tescilli Markalar

Sitedeki tüm tescilli markalar ve (“Tescilli Marka”) logolarının sahiplik hakkı BSH, Profilo pls veya diğer Profilo kurumları ve üçüncü kurumlara aittir. Site içeriğinde bulunan hiçbir şey Tescilli Markaları kullanma izni vermez.

Sorumluluk

Site içeriği kullanıcıların BSH ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayınlanmıştır. BSH site içeriğini güncel tutmayı amaçlamakta olup bu amaçla site içeriğinde herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın değişiklik gerçekleştirebilir. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir.

İçerik:

Genel bilgilerden oluşur ve özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir.

BSH. ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz.

Ürünlerin veya hizmetlerin performansıyla ilgili garanti vermez.

Güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir.

Profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir.

Bu sitede yer alan fiyat, kampanya ve uygulama çeşitlilikleri sadece gösterge ve tavsiye niteliğindedir.

Risk ve Sorumluluk:

BSH sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine veya “Trojan” denilen programlara ve benzerlerine (“virüsler”) karşı korumaya çalışsa da, kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu oluşacak bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir.

Siteyi kullanan ya da siteden faydalanan kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından sitenin hacklenmesi, virüs, truva atı vb. metotlarla siteye gizlice girerek sistemleri bozan gayrı kanuni eylemlerde bulunulması, bu yolla site içeriğinin pornografik, etik olarak uygun olmayan, ırkçı, kışkırtıcı, şiddeti teşvik eden, üçüncü şahısların isim, marka ve telif haklarına tecavüz eden ya da herhangi bir şekilde hukuka aykırılık teşkil eden bir içeriğin siteye yüklenmesi ya da siteye erişimin hukuk dışı metotlarla engellenmesi durumunda BSH Ev Aletleri Tic. A.Ş.’nin söz konusu içeriği kaldırma, siteye erişimi geçici olarak durdurma, kanuni yollara başvurma ve bu gibi eylemlerin faillerine tazminat talebi yöneltme hakları saklıdır.

Yukarıda sayılan eylemler neticesinde, herhangi bir şekilde diğer site kullanıcılarının ya da 3. kişi ve kuruluşların uğrayacağı zararlardan BSH’nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin kullanımından kaynaklanan risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Diğer Sitelere Verilen Linkler

BSH zaman zaman kendi sitesinden, içlerinde diğer Profilo şirketlerinin de olduğu diğer sitelere link verebilir. Bu linkler kullanıcıların yararına verilmektedir. BSH link verdiği sitelerin içeriklerinden (ve o sitelerin link verdiği diğer sitelerin içeriğinden) sorumlu değildir. Ayrıca bu sitelerde toplanan kişisel bilgiler de BSH’ın sorumluluğunda değildir. Bu siteden diğer sitelere verilen linkler, BSH.’nin bu siteleri onayladığı anlamına gelmez.

Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, bu siteden gittikleri diğer sitelerin kullanım şartlarını okumalıdır.

Kullanım Şartlarında Değişiklikler

BSH Ev Aletleri Tic. A.Ş. istediği herhangi bir zamanda, ilan ya da ihbarda bulunmaksızın site kullanım şartlarında değişiklik yapabilir. Değişiklikler yukarıdaki kullanım şartlarının yerine geçer. Değişiklik yapıldığında, kullanıcılar yeni kullanım şartlarına tabii olacaktır. Bu nedenle bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilir.

Bölünebilirlik:

Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Feragat Yasağı:

BSH tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, BSH’ın bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat etmesi anlamına gelmez. BSH tarafından herhangi bir herhangi bir kişinin BSH’ın eylemlerine güvenmesi, bu kullanım koşullarından feragat edilmesi anlamına gelmez. Sadece BSH’ın yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanmış, açık ve yazılı bir feragatname yasal olarak geçerlidir.

Veri Gizlilik Beyanı

Veri Gizlilik Beyanı

 

1.      Sorumlu kuruluş

www.nordmende-turkiye.com adlı bu web sitesinin operatörü olarak BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51 34771 Ümraniye, İstanbul (bu bildirimde “Biz”), Profilo Dayanıklı Ev Aletleri bilgi sistemleri (“Siz”) kullanıcılarının kişisel verilerinin yönetilmesinde sorumlu kuruluştur.

Kişisel verilerinizin korunmasını ciddiye almaktayız. Veri koruma yönetmeliklerine tarafımızca ve servis sağlayıcılarca mutlaka dikkat edilmesini sağlamak üzere teknik ve kurumsal önlemleri almış bulunmaktayız.

Yürürlükteki veri koruma yönetmeliklerine uygun olarak, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'ni kullanımınızla bağlantılı olarak elde edilen verilerin toplanma, işlenme ve kullanım türü, derecesi ve amacı ile ilgili olarak aşağıdaki bilgileri veriyoruz.

 

2.      Kişisel veriler

Kişisel veri kimliğinizin ortaya çıkartılmasında kullanılabilecek her türlü bilgidir. Bu tip bilgiler, örneğin, adınız, posta adresiniz, e-posta adresiniz, veya telefon numaranız olabilir. Çerezler kullanılmak suretiyle (Genişletilmiş Bölüm, 1)  toplanan ve kimliğinizle doğrudan ilgili olmayan bilgiler, örneğin Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'ni nasıl kullandığınız gibi bilgiler de, eğer bunlar kullanıcıya tahsis edilmiş bir kimlik temelindeyse ve dolayısıyla bireyselleştirilerek toplanmış, saklanmış ve değerlendirilmişse,  kişisel veri olabilir. Kişisel olmayan veriler sadece bir araya toplanmış, yani daha büyük, kişiye özel olmayan birimler halinde gruplandırılmış, özetlenmiş, toplanmış ve değerlendirilmiş bilgilerdir.

 

3.      Veri toplanması ve kullanıma tahsis edilmesi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Bilgi Hizmetinden kimliğinizi açıklamadan faydalanabilirsiniz. Bilgi Hizmetine eriştiğinizde standart olarak topladığımız bilgilerin ayrıntıları “Ağ sunucusu veri günlüğü” ve “Rumuz kullanan kullanım profilleri” maddesi altında aşağıda belirtilir.

Kişiselleştirilmiş hizmetlerimizden birine kaydolursanız (ör. Hesabım) adınızı ve diğer kişisel bilgilerinizi sizden isteriz; bakınız “Profilo Dayanıklı Ev Aletleri 'ne kayıt yaptırma” maddesi.

Tarafınızca verilen tüm şahsi veriler söz konusu veriyi bize sağlama amacına uygun şekilde tarafımızca kullanılır ve işlemden geçirilir. Örneğin iletişim formu yoluyla verilen bilgiler sizin talebinizi işleme koymak üzere tarafımızdan kullanılır.

 

4.    Ağ sunucusu veri günlüğü

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Bilgi Hizmetine giriş yaptığınızda, ağ tarayıcınız takip eden verileri (“veri günlüğü”) web sunucumuza otomatik olarak aktarmaya teknik olarak ayarlanır, sonrasında günlük dosyalarına aşağıdakileri alırız:

·  Giriş tarihi

·  Giriş zamanı

·  Başvuru web sitesinin URL'si

·  Alınan dosyalar

·  İletilen veri miktarı

·  Tarayıcı tipi ve versiyonu

·  İşletim sistemi

·  IP adresi

·  İnternete erişim sağlayıcınızın alan adı

 

Bu, özellikle kimliğinizin anlaşılmasına imkan vermeyen bir bilgidir. Bu bilgi tarafınızca istenilen içeriğin doğru biçimde teslim edilebilmesi için teknik amaçlarla gerekli olan bilgidir ve bunun toplanması web sitelerinin kullanımının kaçınılmaz bir yönüdür. Veri günlüğü web sitemizin ve altında yatan teknolojinin geliştirilmesi için sadece istatistiki amaçlarla analiz edilir, ve sonrasında silinir.

Veri günlüğü, Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Bilgi Hizmetini kullanımınızın bir parçası olarak toplanan diğer verilerden (ör. Madde 5'te bahsedilen veriler) ayrı olarak depolanır.

 

5.    Rumuz kullanan kullanıcı profilleri

Çerezleri ve izleme piksellerini, Bilgi Hizmetini kullanımınıza ait verileri reklamcılık ve pazar araştırması maksatlarıyla toplamada, ve Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Bilgi Hizmetini kullanıcıların gereksinimlerine uygun hale getirme amacıyla kullanıyoruz. Bu kullanım verilerinin toplanması ve kullanıcı profilinin oluşturulması bir çerez numarası kullanılarak isimsiz temelde yürütülmektedir.

Bu kullanıcı profillerini sadece isimsiz şekilde oluşturmakta ve saklamaktayız, ve bunları sizin adınızla veya e-posta adresiniz gibi kimliğinizi açığa çıkarabilecek diğer bilgilerle birleştirmemekteyiz.

Kullanım verilerini almak ve kullanıcı profilleri oluşturmak için, Google Inc. 1600 Amphitheatre Parkway Mountain View, CA 94043, USA (“Google”) hizmetinden faydalanmaktayız.

Verilerin işlenmesi, Avrupa Parlamentosunun ve Konseyinin, kişisel verilerin işlenmesi konusunda bireylerin korunması ve bu gibi verilerin serbest hareketi hakkındaki 24 Ekim 1995 tarihli ve 95/46/EC no.lu Direktifinin kapsamı dışındaki bir ülke olan Birleşik Devletlerde gerçekleşmektedir. (OJ L. 281 s. 31). Profilo Dayanıklı Ev Aletleri web sitesini kullanımınızla ilgili bilgi Google sunucusuna aktarılacak, analiz edilecek ve genel site kullanımına ilişkin trendlerin açıklandığı kümülatif veri olarak bize geri dönecektir.

Kullanım verilerinizin toplanmasına ve bu türden isimsiz bir kullanım profilinin oluşturulmasına itiraz etme hakkınız vardır (kayıt sildirme). Bu konudaki itirazınızı Google'ın kayıt sildirme web sitesine bildirebilirsiniz. Google Analytics'te çerezlerin ve kayıt sildirme opsiyonlarının işlenmesi için, lütfen şu URL'den, Google tarafından sağlanan resmi dokümantasyona bakınız: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en.

 

6.    Harici üçüncü şahıslara veri gönderimi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Bilgi Hizmetini sunmak için bir dizi farklı servisle birlikte çalışıyoruz. Bu servis sağlayıcılarını, yerel Veri Koruma Yasalarına uygun olarak, verilerin işlenmesinde sıkı talimatlarımıza göre hareket etme zorunluluğunda olan bilgi işlemciler olarak görevlendirmemiz koşuluyla, bu harici şahısların verilerinizi işlemeleri konusunda izninizin alınması gerekli değildir.

Eğer diğer durumlarda, veri koruma hükümleri Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Bilgi Hizmetinin kullanıcılarına ilişkin şahsi verilerin servis sağlayıcılarına verilebilmesi için sizin izninizi almamızı gerekli kılıyorsa, biz size ayrıca bilgi vereceğiz ve sizin önceden izniniz olmaksızın verilerinizi aktarmayacağız.

 

7.    Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’ne Kayıt

Kişiselleştirilmiş hizmetlerimizden faydalanmak üzere kaydolunurken, belirli kişisel verileri toplamaktayız. Örneğin Hesabım için kayıt işlemi sırasında aşağıdaki bilgiler istenecektir:

 

Zorunlu Bilgiler:

Opsiyonel Bilgiler:

 

 

·         Ünvan

·         Ad ve Soyad

·         Tam Adres

·         Cep Telefonu numarası

·         E-posta adresi

·         Şifre

·         T.C. Kimlik No. / Vergi No.

·         İl, ilçe

·         Adres

 

 

·         Vergi Dairesi

·         Telefon numarası 2

·         Doğum Tarihi

·         Profilo Dayanıklı Ev Aletleri markası ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, servis ve müşteri memnuniyet anketleri ve bilgilendirmeler için izin. (E-mail, Telefon, SMS)

 

Kayıt olduğunuz takdirde sadece kayıtlı kullanıcılara sunduğumuz içerik ve hizmetlere erişebilirsiniz. Kayıtlı kullanıcılar herhangi bir anda, kayıt sırasında verilmiş olan verileri değiştirme veya silme opsiyonuna da sahip olacaktır. Ayrıca, her hangi bir zamanda,  sizin hakkınızda toplamış olduğumuz kişisel bilgilerle ilgili tüm ayrıntıları verebiliriz. Yasal saklama süreleri bulunmuyorsa, isteğiniz üzerine hakkınızda tutulmuş olan bilgileri düzelteceğiz ya da sileceğiz. Bu hususta bizimle temas kurmak için lütfen Veri Gizlilik Beyanının sonunda verilen iletişim bilgilerini kullanınız.

 

8.    İletişim Formu

Bizimle e-posta veya iletişim formu vasıtasıyla temas kurduğunuzda, verdiğiniz ayrıntılar talebinizin işlenmesi amacıyla ve olası takip soruları için saklanacak ve kullanılacaktır.

 

9.    Küçüklere ait veriler

Ebeveyninin veya velisinin izni olmadan küçüklerin kişisel verilerini göndermemeleri gerekir.

 

10.   Diğer web sitelerine bağlantı

Bilgi Hizmeti diğer web sitelerine bağlantılar içermektedir. Bu sitelerin operatörlerinin veri koruma hükümlerine uygun olup olmamaları hususunda hiçbir etkimiz bulunmamaktadır.

 

11.   Bilgi edinme ve verilerin düzeltilmesi, silinmesi ve bloke edilmesi hakkı

Lütfen kişisel verilerinizin düzeltilmesi, bloke edilmesi veya silinmesine yönelik başvuruları veya verilerin korunmasına ilişkin her türlü soruyu doğrudan sitenin yasal bildiriminde belirtilen irtibat görevlisine yöneltiniz.

 

12.   Bu veri koruma bildirimindeki değişiklikler

Bu veri koruma bildirimi, veri korumayla bağlantılı hizmetlerimizdeki değişiklikleri duyurmak amacıyla, örneğin yeni hizmetlerin sunulmasında, ve yürürlükteki yasal gereklilikleri yerine getirmek amacıyla, gerektiğinde değiştirilecektir.

 

13. İletişim

Verilerin korunması hakkında herhangi bir sorunuz olduğu takdirde lütfen aşağıdaki e-posta adresine bir e-posta gönderiniz:

Mr. Thomas Barth
BSH Group Veri Gizliliği Baş Sorumlusu
BSH Group Bilgi Güvenliği Baş Sorumlusu
Veri Koruma ve Bilgi Güvenliği
BSH Hausgeräte GmbH
Postfach 830101
D-81701 Munich

E-posta: BSH-Dataprotection-InformationSecurity@bshg.com

           

Yukarıdaki Veri Gizlilik Beyanı 19 Şubat 2015 tarihinden itibaren geçerlidir.

 

Genişletilmiş Bölüm:

 

 

1. Çerezler

Diğer birçok web sitesi gibi biz de “çerezler”den faydalanmaktayız. Çerezler bir Web sayfası sunucusu tarafından sabit sürücünüze iletilen küçük metin dosyalarıdır. Bu yolla,  IP adresi, kullanılan tarayıcı, bilgisayarınızdaki işletim sistemi ve internet bağlantınız gibi belirli verileri otomatik olarak elde ederiz.

 

Çerezler programları çalıştırmada veya bilgisayarınıza virüsler göndermede kullanılamaz. Çerezlerin içerdiği bilgilerle biz sadece navigasyonu kolaylaştırabilir ve web sitelerimizin doğru görüntülenmesini sağlayabiliriz.

Her durumda, topladığımız veriler sizin onayınız olmadan üçüncü şahıslarla paylaşılamaz.

Elbette ki çerezler olmadan web sitemizi her zaman görüntüleyebilirsiniz. İnternet tarayıcıları her zaman çerezleri kabul edecek şekilde kuruludur. Tarayıcı ayarlarınız vasıtasıyla çerezlerin kullanımını her zaman durdurabilirsiniz. Bu ayarların nasıl değiştirileceğini öğrenmek için lütfen tarayıcınızın yardım fonksiyonunu kullanınız. Çerezlerin kullanımını durdurduğunuzda web sitemizin belirli özelliklerinin çalışmayabileceğini lütfen unutmayınız.

 

2. Sosyal medya bağlamında sosyal eklentilerin kullanımı

 

[Facebook]

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Facebook Inc., Palo Alto, CA, USA (“Facebook”) tarafından işletilen sosyal ağ Facebook.com'dan sosyal eklentileri (“eklentiler”) kullanmaktadır. Eklentiler Facebook logosuyla ya da “Facebook”. “like”, veya “share” ekleriyle tanınırlar.


Web sitemizde bu gibi eklentileri içeren bir sayfayı ziyaret ederseniz, başlangıçta bunlar etkisizdir.  Belirtilen tuşu tıklamadığınız sürece eklentiler etkili hale gelemezler. Eklentileri etkili hale getirerek, Facebook ile bağlantı kurarsınız ve Facebook'a veri aktarımı için onay bildirirsiniz. Facebook oturumuz açıksa, Facebook bu ziyareti Facebook hesabınızla ilişkilendirebilir. İlgili tuşa bastığınız takdirde, buna karşılık gelen bilgi tarayıcınız tarafından doğrudan Facebook'a aktarılır ve orada saklanır.

 

Veri toplanmasının, verilerin Facebook tarafından ayrıca işlenmesinin ve kullanılmasının, sizin haklarınızın ve mahremiyetinizi korumak için yapabileceğiniz ayarların kapsam ve amacı hakkında, lütfen Facebook Veri Koruma Bildirimine bakınız.


Eğer Facebook'un bizim web sitemiz aracılığıyla hakkınızda veri toplamasını istemiyorsanız, sitemizi ziyaret etmeden önce Facebook'tan oturumunuzu kapatmanız gerekir.

 

[Google+]

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri Google Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043, United States (“Google”) tarafından işletilen sosyal ağ plus.google.com 'dan sosyal eklentileri (“eklentiler”) kullanmaktadır. Eklentiler Google+ logosuyla ya da “Google+”, “Google plus”, veya “+1” ekleriyle tanınırlar.

 

Web sitemizde bu gibi eklentileri içeren bir sayfayı ziyaret ederseniz, başlangıçta bunlar etkisizdir.  Belirtilen tuşu tıklamadığınız sürece eklentiler etkili hale gelemezler. Eklentileri etkili hale getirerek, Google ile bağlantı kurarsınız ve Google'a veri aktarımı için onay bildirirsiniz. Google+ oturumuz açıksa, Google bu ziyareti Google+ hesabınızla ilişkilendirebilir. İlgili tuşa bastığınız takdirde, buna karşılık gelen bilgi tarayıcınız tarafından doğrudan Google'a aktarılır ve orada saklanır.


Veri toplanmasının, verilerin Google+ tarafından ayrıca işlenmesinin ve kullanılmasının, sizin haklarınızın ve mahremiyetinizi korumak için yapabileceğiniz ayarların kapsam ve amacı hakkında, lütfen Google Veri Koruma Bildirimine bakınız.


Eğer Google'ın bizim web sitemiz aracılığıyla hakkınızda veri toplamasını istemiyorsanız, sitemizi ziyaret etmeden önce Google+'dan oturumunuzu kapatmanız gerekir.

 

[YouTube]

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri YouTube LLC, 901 Cherry Ave. San Bruno, CA 94066 USA tarafından işletilen YouTube video platformunu kullanmaktadır. YouTube video ve ses dosyalarının izlenmesine olanak tanıyan bir platformdur.

Web sitemize bir sayfa yüklediğinizde, entegre YouTube yürütücüsü video ya da ses dosyasının teknik aktarımını sağlayabilmek için YouTube ile bir bağlantı kurar. YouTube' la bağlantı kurulduğunda, veriler YouTube'a aktarılır.

Veri toplanmasının, verilerin YouTube tarafından ayrıca işlenmesinin ve kullanılmasının, sizin haklarınızın ve mahremiyetinizi korumak için yapabileceğiniz ayarların kapsam ve amacı hakkında, lütfen YouTube Veri Koruma Bildirimine bakınız.

 

 

 • LE61N7FA

  24" (61 cm)

  16:9

  Full HD LED

  300 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE61N7FA

  Amfi Var

  2x3W

  LE61N7FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xRF Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE61N7FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Teletext

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE61N7FA

  PAL/Secam

  LE61N7FA

  Stand Hariç 571x361x44 mm

  Stand Dahil 571x403.4x186.9 mm

  LE61N7FA

  Çalışma Sırasında <40W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE100N8FM

  39" (100 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE100N8FM

  Amfi Var

  2x10W

  LE100N8FM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE100N8FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE100N8FM

  PAL/Secam

  LE100N8FM

  Stand Hariç 906.5 x 548 x 76 mm

  Stand Dahil 906.5 x 605 x 253 mm

  LE100N8FM

  Çalışma Sırasında <75W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE116N8FM

  46" (116 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE116N8FM

  Amfi Var

  2x10W

  LE116N8FM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE116N8FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE116N8FM

  PAL/Secam

  LE116N8FM

  Stand Hariç 1067.9 x 645.4 x 66.3 mm

  Stand Dahil 1067.9 x 700.9 x 250 mm

  LE116N8FM

  Çalışma Sırasında <120W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE116N8SM

  46" (116 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE116N8SM

  Amfi Var

  2x10W

  LE116N8SM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  4xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE116N8SM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE116N8SM

  PAL/Secam

  LE116N8SM

  Stand Hariç 1067.9 x 645.4 x 66.3 mm

  Stand Dahil 1067.9 x 700.9 x 250 mm

  LE116N8SM

  Çalışma Sırasında <120W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE127N8SM

  50" (127 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE127N8SM

  Amfi Var

  2x10W

  LE127N8SM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  4xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE127N8SM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE127N8SM

  PAL/Secam

  LE127N8SM

  Stand Hariç 1140.9 x 687.1 x 70 mm

  Stand Dahil 1140.9 x 741.7 x 222 mm

  LE127N8SM

  Çalışma Sırasında <150W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE-56N9FA

  22" (56 cm)

  16:9

  Full HD LED

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE-56N9FA

  Amfi Var

  2x6W

  LE-56N9FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xRF Girişi

  Kulaklık Çıkışı Yok

  2xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE-56N9FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE-56N9FA

  PAL/Secam

  LE-56N9FA

  Stand Hariç 514.4x321.3x53mm

  Stand Dahil 514.4x361x161.4mm

  LE-56N9FA

  Çalışma Sırasında <40W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE-106N9FM

  42" (106 cm)

  16:9

  Full HD Ready LED Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE-106N9FM

  Amfi Var

  2x6W

  LE-106N9FM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE-106N9FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE-106N9FM

  PAL/Secam

  LE-106N9FM

  Stand Hariç 988.5 x 595 x 50 mm

  Stand Dahil 988.5 x 649 x 210 mm

  LE-106N9FM

  Çalışma Sırasında <85W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE-61N9FAB

  24" (61 cm)

  16:9

  Full HD LED

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE-61N9FAB

  Amfi Var

  2x6W

  LE-61N9FAB

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE-61N9FAB

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE-61N9FAB

  PAL/Secam

  LE-61N9FAB

  Stand Hariç 560x346.5x49.5mm

  Stand Dahil 560x386.5x170mm

  LE-61N9FAB

  Çalışma Sırasında <48W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE82N11HM

  32" (82 cm)

  16:9

  HD Ready LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1366 x 768

  16.7 Milyon Renk

  LE82N11HM

  Amfi Var

  2x10W

  LE82N11HM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE82N11HM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE82N11HM

  PAL/Secam

  LE82N11HM

  Stand Hariç 750.5 x 460 x 74 mm

  Stand Dahil 750.5 x 501.8 x 205 mm

  LE82N11HM

  Çalışma Sırasında <56W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE56N9FA

  22" (56 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE56N9FA

  Amfi Var

  2x3W

  LE56N9FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  Kulaklık Çıkışı Yok

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE56N9FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE56N9FA

  PAL/Secam

  LE56N9FA

  Stand Hariç 514 x231.3x53 mm

  Stand Dahil 514.4x361x161.4 mm

  LE56N9FA

  Çalışma Sırasında <40W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE61N9FA

  24" (61 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE61N9FA

  Amfi Var

  2x3W

  LE61N9FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  Kulaklık Çıkışı Yok

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE61N9FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE61N9FA

  PAL/Secam

  LE61N9FA

  Stand Hariç 514.4x321.3x53 mm

  Stand Dahil 514.4x361x161.4 mm

  LE61N9FA

  Çalışma Sırasında <48W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE100N9FM

  39" (100 cm)

  16:9

  FHD LED-Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE100N9FM

  Amfi Var

  2x10W

  LE100N9FM

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE100N9FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE100N9FM

  PAL/Secam

  LE100N9FM

  Stand Hariç 895 x 528 x 73 mm

  Stand Dahil 895 x 591 x222 mm

  LE100N9FM

  Çalışma Sırasında <90 W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE106N9FM

  42" (106 cm)

  16:9

  Full HD LED-Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE106N9FM

  Amfi Var

  2x10 W

  LE106N9FM

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE106N9FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE106N9FM

  PAL/Secam

  LE106N9FM

  Stand Hariç 988.5 x 595 x 50 mm

  Stand Dahil 988.5 x 649 x 210 mm

  LE106N9FM

  Çalışma Sırasında <120W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE71N12HM

  28" (71 cm)

  16:9

  HD Ready LED-Monitör

  250 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1366 X 768

  16.7 Milyon Renk

  LE71N12HM

  Amfi Var

  2x6 W

  LE71N12HM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE71N12HM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE71N12HM

  PAL/Secam

  LE71N12HM

  Stand Hariç 645.2x403x73.5mm

  Stand Dahil 645.2x438.5x190mm

  LE71N12HM

  Çalışma Sırasında <36W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE100N10FM

  39" (100cm)

  16:9

  FHD LED - Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE100N10FM

  Amfi Var

  2x6 W

  LE100N10FM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE100N10FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE100N10FM

  PAL/Secam

  LE100N10FM

  Stand Hariç 889 x 527.4 x 91.4 mm

  Stand Dahil 889 x 591.5 x 223.4 mm

  LE100N10FM

  Çalışma Sırasında <75W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE106N10FM

  42" (106cm)

  16:9

  FHD LED - Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE106N10FM

  Amfi Var

  2x10 W

  LE106N10FM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE106N10FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE106N10FM

  PAL/Secam

  LE106N10FM

  Stand Hariç 978.6 x 585.4 x 84.2 mm

  Stand Dahil 978.6 x 639.5 x 255.6 mm

  LE106N10FM

  Çalışma Sırasında <85W

  Bekleme Sırasında <0,5W