NordMende | Yılların tecrübesi. Bugünün teknolojisi.

Ekran Ebatı

Ekran Tipi

Görüntü Çözünürlüğü

YENİ

LE61N7FA
24" Full HD LED

YENİ

LE100N8FM
39” Full HD LED Monitör

YENİ

LE116N8FM
46” Full HD LED

YENİ

LE116N8SM
46” Full HD LED

YENİ

LE127N8SM
50” Full HD LED Monitör

YENİ

LE-56N9FA
22" Full HD LED

YENİ

LE-106N9FM
42" Full HD LED

YENİ

LE-61N9FAB
24" Full HD LED

YENİ

LE82N11HM
32" HD Ready LED

YENİ

LE56N9FA
22" Full HD LED

YENİ

LE61N9FA
24" Full HD LED

YENİ

LE100N9FM
39" FHD LED -Monitör

YENİ

LE106N9FM
42" Full HD Ready LED Monitör

YENİ

LE71N12HM
28"HD Ready LED-Monitör

YENİ

LE100N10FM
39"FHD LED - Monitör

YENİ

LE106N10FM
42"FHD LED - Monitör

Hakkımızda

Bugünün teknolojisiyle geçmişin tecrübesini bir araya getiren NordMende, 1923 yılında Radio H. Mende & Co adı altında Otto Hermann Mende tarafından Almanya’nın Dresden kentinde kuruldu. Savaş sonrasında Martin Mende tarafından Bremen’de 1947 yılında yeniden bu sefer North German Mende Broadcast GmbH. adıyla canlandırıldı. Bu isim zaman içersinde değişikliklere uğrayarak ve kısaltılarak bugün çok iyi bildiğimiz “NordMende” adını aldı.

1950’li ve 60’lı yılların en ünlü Alman markalarından biri olan NordMende, özellikle radyo, televizyon, teyp alıcı ve vericisi olarak dünyanın önde gelen markalarından biri oldu. Türkiye’de 2010 yılı itibarıyla yeniden yapılanan NordMende, sadece Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin yetkili satıcıları aracılığıyla Türkiye’nin her yerinde tüketicisiyle buluşmaya başladıktadır. Özellikle modern tasarımı ve güncel teknolojik özellikleriyle öne çıkan NordMende, geçmişten gelen tecrübesini geleceğin teknolojisine dönüştürerek, şık tasarımı, ortalamanın üzerinde donanımı ve ulaşılabilir fiyat politikası ile milyonlarca tüketicinin tercihi olan ürünler sunuyor.

Misyonumuz

“Esas olan ürün değil, onu kullanan kişidir” inancını benimseyen NordMende, müşteri memnuniyeti konusunda hassas davranarak tüm üretim organizasyonunu bu çerçevede kurgular.

Yüksek kaliteli televizyonlarıyla Türkiye pazarında önemli bir yer edinmek isteyen NordMende, misyonunu “Yıllarca kullanılabilecek ürünler üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak” olarak belirler.

Vizyonumuz

• Tüketicilerin beğenisini kazanarak pazarda büyümek,
• Kaliteli ve teknolojik olarak ortalamanın üzerinde donanımlı bir ürünü, olabilecek en uygun fiyatla pazara sunmak,
• Tüketici memnuniyetini sürekli kaliteye yatırım yaparak ve sorunları en kısa sürede çözerek sağlamak,
• Hizmet kalitesiyle farklılaşmak,
• Hizmet kalitesi için gerek teknik ekipleri gerekse bayi kanalını olabildiğince bilgi ve beceriyle donatacak çalışmalar gerçekleştirmek,
• Tüketicilerin, yetkili satıcıların, tedarikçilerin ve çalışanların mükemmel birlikteliğini sağlayarak ve menfaatini gözeterek, gerçek paydaş hissi yaratmak.

Değerlerimiz

Kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada sunan NordMende, kısa ve uzun vadeli hedeflerine ulaşmak için gerekli güce sahip. Bu amaçlar doğrultusunda pazarda istediği konumu yakalayacağına inanan marka, başarısını her geçen gün artırmaya da kararlı.

Uzun yıllar güvenle kullanılabilecek kalitede ürünler sunan NordMende, üretime gösterdiği özeni satış sonrası hizmetlerde de gösteriyor ve tüketicisiyle aynı değerlerde buluştuğunu ürünün kullanıldığı tüm süre boyunca kanıtlıyor.

Satış noktaları

1000'in üzerindeki satış noktasıyla geniş bir bayi ağına sahip olan Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, yaygın bayi ağı sayesinde Türkiye çapında tüm kullanıcılara en iyi hizmeti, en hızlı şekilde götürüyor.

Yetkili satıcılar arama

Bayi grubu *
İl *
İlçe
Semt
ara
Arama yapmanız için * işaretli alanlardan en az birini seçmelisiniz.

Yetkili satıcılar arama sonucu

1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@
1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@
1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@
1
BEKLE OGLLARI TEKTİL KONF DOKUMA TURİZM NAKLİYAT SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

Adliye Mah. Cumhiryet sok. Beylikdüzü Dinar Afyonkarahisar 03400

Telefon: 2121131
Faks: 33132132123
E-posta: ergon.bekle@

Bize ulaşın

 • Adınız * 
 • Soyadınız * 
 • E-posta adresiniz * 
 • Telefon numaranız * 
 •  
 • Nordmende markası ile ilgili olarak yapılacak tüm kampanyalar, indirim fırsatları, ürün, servis, müşteri memnuniyetinin tespiti amacıyla gönderilecek anketler ve bilgilendirmelerden aşağıda seçeceğim kanallar aracılığıyla haberdar olmayı kabul ediyorum. *
 • “Tarafınızca paylaşılan kişisel verilere ilişkin bilgiler yalnızca BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve/veya onun yurtiçinde veya yurtdışında yetkilendirdiği kişilerce işlenecek, kaydedilecek, saklanılacak ve kullanılacak olup, bilgilerin gizliliği firmamızca korunmaktadır. Yukarıdaki onayınız neticesinde söz konusu bilgilerinizi firmamız ve onun yurtiçinde ve yurtdışında yetkilendirdiği kişilerce işlenmesini, kaydedilmesini, saklanmasını ve kullanılmasını kabul etmiş sayılmaktasınız.“ *
* İşaretli alanları kontrol ediniz.

Yasal Uyarılar ve İletişim

BSH Ev Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adres
Fatih Sultan Mehmet Mahallesi, Balkan Caddesi No:51
34771 Umraniye, İstanbul

Temsile yetkili kişilerin isimleri
Norbert KLEIN (CEO-İcra Kurulu Başkanı), Ronald GRUNBERG (CSO-İcra Kurulu Üyesi Satışlar), Hasan Özcan AYDILEK (CFO-İcra Kurulu Üyesi Finans), Dr. Joerg Ulrich (CTO-İcra Kurulu Üyesi Teknik.), Osman Hakan TURALI (Marka Pazarlama Direktörü),Semir Kuseyri (Profilo Satış Direktörü)

Telefon numarası
90 216 528 9000

E-posta adresi
kurumsal@bshg.com

Ticaret sicil no
128825 / 76079

Servis sağlayıcı
netplace Telematic GmbH

Giriş
Bu sitede Profilo veya Profilo’ya bağlı şirketler tarafından yayınlanan bütün içerik ve bilgiler aşağıdaki kullanım şartları tarafından korunmaktadır. Siteyi gezen ya da siteden faydalanan bütün kullanıcılar bu kullanım şartlarını kabul etmiş sayılacaktır.

Telif Hakkı Sitedeki bütün içeriğin sahibi BSH Ev Aletleri Tic. A.Ş.’dir. (Kısaca “BSH”)
Sitedeki bütün fikir hakları (telif hakları ve komşu haklar dahil) BSH ve/veya içinde çeşitli Profilo kuruluşlarının da bulunduğu içerik ortaklarına aittir ve ait olmaya devam edecektir. Site içeriği Kullanım şartlarında belirtilen sınırlar dışında kullanılamaz.
Kullanıcılar kişisel kullanım için site içeriğini bilgisayarlarına indirebilir veya kopyalayabilir. Bu izin, indirilen veya kopyalanan içerikle alakalı her tür kaynakça, telif veya sahiplik bilgisinin korunduğu durumlarda geçerlidir. Kullanıcılar site içeriğinden aldıkları her kopyaya bu bilgiyi dâhil etmek zorundadır.
Kullanıcılar site içeriğine ekleme veya içerikte bir değişiklik yapamaz. Site içeriği kullanıcılar tarafından dağıtılamaz, pazarlanamaz, tekrar basılamaz ya da herhangi bir ticari amaçla kullanılamaz. Kullanıcıların yukarıda sayılanlardan herhangi birini yaptığı durumlarda, BSH ve üçüncü kişi ve kurumlar hukuksal yollara başvurma haklarını saklı tutar.

Tescilli Markalar
Sitedeki tüm tescilli markalar ve (“Tescilli Marka”) logolarının sahiplik hakkı BSH, Profilo pls veya diğer Profilo kurumları ve üçüncü kurumlara aittir. Site içeriğinde bulunan hiçbir şey Tescilli Markaları kullanma izni vermez.

Sorumluluk
Site içeriği kullanıcıların BSH ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi almasını sağlamak için yayınlanmıştır. BSH site içeriğini güncel tutmayı amaçlamakta olup bu amaçla site içeriğinde herhangi bir ilan ya da ihbarda bulunmaksızın değişiklik gerçekleştirebilir. Sitenin kullanılmaya devam edilmesi, söz konusu değişikliklerin kabul edildiği manasına gelir.

İçerik
Genel bilgilerden oluşur ve özel bir kişinin, kurumun ve üçüncü kişinin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik değildir.
BSH. ile site kullanıcıları arasında bir anlaşma özelliği taşımaz.
Ürünlerin veya hizmetlerin performansıyla ilgili garanti vermez.
Güncel, geniş kapsamlı, tamamlanmış veya kesin olmak zorunda değildir.
Profesyonel görüş veya herhangi bir tavsiye niteliğinde değildir.
Bu sitede yer alan fiyat, kampanya ve uygulama çeşitlilikleri sadece gösterge ve tavsiye niteliğindedir.

Risk ve Sorumluluk
BSH sistem ve yazılımlarını bilgisayar virüslerine veya “Trojan” denilen programlara ve benzerlerine (“virüsler”) karşı korumaya çalışsa da, kişi ve kurumların bu siteyi gezerken veya siteden bir materyal indirmesi sonucu oluşacak bilgisayar ve sistem zararlarından sorumlu değildir.
Siteyi kullanan ya da siteden faydalanan kişi, kurum ve kuruluşlar tarafından sitenin hacklenmesi, virüs, truva atı vb. metotlarla siteye gizlice girerek sistemleri bozan gayrı kanuni eylemlerde bulunulması, bu yolla site içeriğinin pornografik, etik olarak uygun olmayan, ırkçı, kışkırtıcı, şiddeti teşvik eden, üçüncü şahısların isim, marka ve telif haklarına tecavüz eden ya da herhangi bir şekilde hukuka aykırılık teşkil eden bir içeriğin siteye yüklenmesi ya da siteye erişimin hukuk dışı metotlarla engellenmesi durumunda BSH Ev Aletleri Tic. A.Ş.’nin söz konusu içeriği kaldırma, siteye erişimi geçici olarak durdurma, kanuni yollara başvurma ve bu gibi eylemlerin faillerine tazminat talebi yöneltme hakları saklıdır.
Yukarıda sayılan eylemler neticesinde, herhangi bir şekilde diğer site kullanıcılarının ya da 3. kişi ve kuruluşların uğrayacağı zararlardan BSH’nin sorumluluğu bulunmamaktadır. Sitenin kullanımından kaynaklanan risk ve sorumluluk münhasıran kullanıcıya aittir.

Kişisel Detaylarınız
BSH, 1998-Veri Koruma Yasası'na (Data Protection Act 1998) tabi olup işbu site dahilinde herhangi bir şekilde (ankat, yarışma, kampanya katılım, form doldurma vs.) toplanılan veriler, BSH tarafından ilgili ürün ve hizmetlerin pazarlanması gibi iş amaçlı olarak kullanılır. BSH’a veri gönderirken BSH’ın, söz konusu kişisel verileri kullanabileceğini, bu konuda rızanız olduğunu kabul etmiş olursunuz. BSH,
(i) Sizinle ilgili olabilecek ürün ve servislerle ilgili bilgi sağlamak;
(ii) Pazar araştırması yapabilmek;
(iii) Belirlenen ürün ve hizmetleri sağlamak amacıyla şimdi ve gelecekte bu bilgileri (ve zaman içerisinde hakkınızda edindiği diğer bilgileri) saklayacak ve kullanacaktır.
Ayrıca, BSH, bu bilgiyi BSH şirketler grubunun diğer üyelerine ve yukarıdaki amaçlar dâhilinde diğer şirketlere açıklayabilir. BSH ya da BSH tarafından görevlendirilecek ajans özellikle, telefon numaranızı ürünlerin pazarlanması amacıyla sizi aramak için kullanabilir. BSH’ın ya da bağlı kurumların bilgiyi kullanmaya devam etmesini istemiyorsanız lütfen yukarıda verilen iletişim bilgileri vasıtası ile BSH ile irtibata geçin.

Kişisel Olmayan Verilerin Otomatik Toplanması
Kullanıcıların bir sosyal ağ bağlantısı üzerinden Web sitelerimizden birinde yer alan bir formu doldurmaya karar vermesi durumunda, kullanıcının seçtiği sosyal ortamda açıklamış olduğu kişisel bilgiler, ilgili online formu doldurmak için kullanılacaktır. Bu kapsamda kullanıcıya ayrıntılı bilgilerini kontrol etme, doğrulama ve tamamlama fırsatı sağlanacaktır. BSH kullanıcının söz konusu sosyal ortamda açıklamış olabileceğini ek bilgilere (örneğin ilgi alanları, hobileri, grup etkinlikleri gibi) erişim sağlamayacaktır. Ancak , diğer üçüncü şahıs web sitelerinin gizlilik uygulamalarından BSH sorumlu tutulamaz. Bu nedenle kullanıcıların, kendilerini kişisel olarak tanımlayan bilgilerini toplayan ilgili her bir web sitesinin gizlilik bildirimlerini ayrıca okuması gerekmektedir.

Kullanıcılar ile ilgili kişisel olmayan bilgiler kullanıcılar siteyi kullandıkça otomatik olarak toplanabilir (örneğin, siteye girerken kullanılan internet tarayıcısı gibi). Bu tür bilgiler kullanıcının kimliği hakkında bilgi vermez; fakat istatistiksel amaçlarla tutulan bu log dosyaları kayıtları BSH'a sitesini geliştirmesinde yardımcı olur (örneğin, hangi sayfaların popüler hangilerinin popüler olmadığının görülmesi gibi). Kullanıcı siteyi ziyaret ettiğinde bu bilgiler kullanıcı bilgisayarına otomatik olarak "cookie" adı verilen küçük programlar aracılığı ile depolanabilir. "Cookie" sayesinde kullanıcı siteye her girdiğinde bilgileri tekrar ayarlamasına gerek kalmaz. Bu yolla kullanıcının mahremiyeti hiçbir surette ihlal edilmeyeceği gibi kullanıcı istediği takdirde bilgisayarının özel ayarlarından "cookies"i engelleyebilir.

Diğer Sitelere Verilen Linkler
BSH zaman zaman kendi sitesinden, içlerinde diğer Profilo şirketlerinin de olduğu diğer sitelere link verebilir. Bu linkler kullanıcıların yararına verilmektedir. BSH link verdiği sitelerin içeriklerinden (ve o sitelerin link verdiği diğer sitelerin içeriğinden) sorumlu değildir. Ayrıca bu sitelerde toplanan kişisel bilgiler de BSH’ın sorumluluğunda değildir. Bu siteden diğer sitelere verilen linkler, BSH.’nin bu siteleri onayladığı anlamına gelmez.
Kullanıcılar, kendi güvenlikleri için, bu siteden gittikleri diğer sitelerin kullanım şartlarını okumalıdır.

Kullanım Şartlarında Değişiklikler
BSH Ev Aletleri Tic. A.Ş. istediği herhangi bir zamanda, ilan ya da ihbarda bulunmaksızın site kullanım şartlarında değişiklik yapabilir. Değişiklikler yukarıdaki kullanım şartlarının yerine geçer. Değişiklik yapıldığında, kullanıcılar yeni kullanım şartlarına tabii olacaktır. Bu nedenle bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri önerilir.

Bölünebilirlik
Bu kullanım şartlarının hükümlerinden herhangi birinin geçersiz ya da uygulanamaz olduğuna karar verilmesi halinde, geçersiz veya uygulanamaz bulunan hüküm, asıl hükmün amacına en yakın, geçerli, uygulanabilir bir hükümle değiştirilecek ve kalan hükümler yürürlükte kalmaya devam edecektir.

Feragat Yasağı
BSH tarafından bu kullanım koşularının herhangi bir bölümünün uygulanmaması, BSH’ın bu kullanım koşullarını herhangi bir kişinin geçmiş ya da gelecekteki eylemleri için uygulama hakkından feragat etmesi anlamına gelmez. BSH tarafından herhangi bir herhangi bir kişinin BSH’ın eylemlerine güvenmesi, bu kullanım koşullarından feragat edilmesi anlamına gelmez. Sadece BSH’ın yetkili bir temsilcisi tarafından imzalanmış, açık ve yazılı bir feragatname yasal olarak geçerlidir.

©2015 | NORDMENDE | Yasal Uyarılar ve İletişim

 • LE61N7FA

  24" (61 cm)

  16:9

  Full HD LED

  300 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE61N7FA

  Amfi Var

  2x3W

  LE61N7FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xRF Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE61N7FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Teletext

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE61N7FA

  PAL/Secam

  LE61N7FA

  Stand Hariç 571x361x44 mm

  Stand Dahil 571x403.4x186.9 mm

  LE61N7FA

  Çalışma Sırasında <40W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE100N8FM

  39" (100 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE100N8FM

  Amfi Var

  2x10W

  LE100N8FM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE100N8FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE100N8FM

  PAL/Secam

  LE100N8FM

  Stand Hariç 906.5 x 548 x 76 mm

  Stand Dahil 906.5 x 605 x 253 mm

  LE100N8FM

  Çalışma Sırasında <75W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE116N8FM

  46" (116 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE116N8FM

  Amfi Var

  2x10W

  LE116N8FM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE116N8FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE116N8FM

  PAL/Secam

  LE116N8FM

  Stand Hariç 1067.9 x 645.4 x 66.3 mm

  Stand Dahil 1067.9 x 700.9 x 250 mm

  LE116N8FM

  Çalışma Sırasında <120W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE116N8SM

  46" (116 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE116N8SM

  Amfi Var

  2x10W

  LE116N8SM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  4xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE116N8SM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE116N8SM

  PAL/Secam

  LE116N8SM

  Stand Hariç 1067.9 x 645.4 x 66.3 mm

  Stand Dahil 1067.9 x 700.9 x 250 mm

  LE116N8SM

  Çalışma Sırasında <120W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE127N8SM

  50" (127 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE127N8SM

  Amfi Var

  2x10W

  LE127N8SM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xKulaklık Çıkışı

  4xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE127N8SM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE127N8SM

  PAL/Secam

  LE127N8SM

  Stand Hariç 1140.9 x 687.1 x 70 mm

  Stand Dahil 1140.9 x 741.7 x 222 mm

  LE127N8SM

  Çalışma Sırasında <150W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE-56N9FA

  22" (56 cm)

  16:9

  Full HD LED

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE-56N9FA

  Amfi Var

  2x6W

  LE-56N9FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1xRF Girişi

  Kulaklık Çıkışı Yok

  2xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE-56N9FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE-56N9FA

  PAL/Secam

  LE-56N9FA

  Stand Hariç 514.4x321.3x53mm

  Stand Dahil 514.4x361x161.4mm

  LE-56N9FA

  Çalışma Sırasında <40W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE-106N9FM

  42" (106 cm)

  16:9

  Full HD Ready LED Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE-106N9FM

  Amfi Var

  2x6W

  LE-106N9FM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE-106N9FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE-106N9FM

  PAL/Secam

  LE-106N9FM

  Stand Hariç 988.5 x 595 x 50 mm

  Stand Dahil 988.5 x 649 x 210 mm

  LE-106N9FM

  Çalışma Sırasında <85W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE-61N9FAB

  24" (61 cm)

  16:9

  Full HD LED

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE-61N9FAB

  Amfi Var

  2x6W

  LE-61N9FAB

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE-61N9FAB

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE-61N9FAB

  PAL/Secam

  LE-61N9FAB

  Stand Hariç 560x346.5x49.5mm

  Stand Dahil 560x386.5x170mm

  LE-61N9FAB

  Çalışma Sırasında <48W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE82N11HM

  32" (82 cm)

  16:9

  HD Ready LED Monitör

  450 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1366 x 768

  16.7 Milyon Renk

  LE82N11HM

  Amfi Var

  2x10W

  LE82N11HM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE82N11HM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE82N11HM

  PAL/Secam

  LE82N11HM

  Stand Hariç 750.5 x 460 x 74 mm

  Stand Dahil 750.5 x 501.8 x 205 mm

  LE82N11HM

  Çalışma Sırasında <56W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE56N9FA

  22" (56 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE56N9FA

  Amfi Var

  2x3W

  LE56N9FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  Kulaklık Çıkışı Yok

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE56N9FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE56N9FA

  PAL/Secam

  LE56N9FA

  Stand Hariç 514 x231.3x53 mm

  Stand Dahil 514.4x361x161.4 mm

  LE56N9FA

  Çalışma Sırasında <40W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE61N9FA

  24" (61 cm)

  16:9

  Full HD LED Monitör

  200 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE61N9FA

  Amfi Var

  2x3W

  LE61N9FA

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  Kulaklık Çıkışı Yok

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE61N9FA

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Teletext

  LE61N9FA

  PAL/Secam

  LE61N9FA

  Stand Hariç 514.4x321.3x53 mm

  Stand Dahil 514.4x361x161.4 mm

  LE61N9FA

  Çalışma Sırasında <48W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE100N9FM

  39" (100 cm)

  16:9

  FHD LED-Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE100N9FM

  Amfi Var

  2x10W

  LE100N9FM

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE100N9FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE100N9FM

  PAL/Secam

  LE100N9FM

  Stand Hariç 895 x 528 x 73 mm

  Stand Dahil 895 x 591 x222 mm

  LE100N9FM

  Çalışma Sırasında <90 W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE106N9FM

  42" (106 cm)

  16:9

  Full HD LED-Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 X 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE106N9FM

  Amfi Var

  2x10 W

  LE106N9FM

  1xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE106N9FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  Döner Ayak

  LE106N9FM

  PAL/Secam

  LE106N9FM

  Stand Hariç 988.5 x 595 x 50 mm

  Stand Dahil 988.5 x 649 x 210 mm

  LE106N9FM

  Çalışma Sırasında <120W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE71N12HM

  28" (71 cm)

  16:9

  HD Ready LED-Monitör

  250 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1366 X 768

  16.7 Milyon Renk

  LE71N12HM

  Amfi Var

  2x6 W

  LE71N12HM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE71N12HM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE71N12HM

  PAL/Secam

  LE71N12HM

  Stand Hariç 645.2x403x73.5mm

  Stand Dahil 645.2x438.5x190mm

  LE71N12HM

  Çalışma Sırasında <36W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE100N10FM

  39" (100cm)

  16:9

  FHD LED - Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE100N10FM

  Amfi Var

  2x6 W

  LE100N10FM

  3xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE100N10FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE100N10FM

  PAL/Secam

  LE100N10FM

  Stand Hariç 889 x 527.4 x 91.4 mm

  Stand Dahil 889 x 591.5 x 223.4 mm

  LE100N10FM

  Çalışma Sırasında <75W

  Bekleme Sırasında <0,5W

 • LE106N10FM

  42" (106cm)

  16:9

  FHD LED - Monitör

  400 cd/m²

  Yüksek Kontrast

  1920 x 1080

  16.7 Milyon Renk

  LE106N10FM

  Amfi Var

  2x10 W

  LE106N10FM

  2xHDMI

  1xKomponent

  1xAV

  1xVGA

  1xPC Ses Girişi

  1x Kulaklık Çıkışı

  1xUSB Girişi (Video-Resim-Müzik)

  1xSkart

  LE106N10FM

  Uyku Zamanlayıcısı

  Ebeveyn Kontrolü

  Otomatik Kapanma

  LE106N10FM

  PAL/Secam

  LE106N10FM

  Stand Hariç 978.6 x 585.4 x 84.2 mm

  Stand Dahil 978.6 x 639.5 x 255.6 mm

  LE106N10FM

  Çalışma Sırasında <85W

  Bekleme Sırasında <0,5W